در اینجا فهرست چرخشی از بهترین فیلم های اکشن در حال حاضر در نتفلیکس را گردآوری کرده ایم.

توجه: عناوین زیر در نسخه ایالات متحده Netflix در حال پخش است.

مردان اسرارآمیز (1999)

بیل خود، تعدادی از کارد و چنگال های ارزشمند مادرتان را بردارید و برای عصبانی شدن آماده شوید، زیرا من <<مردان اسرارآمیز>> را به این فهرست چرخشی اضافه می کنم. در حالی که برخی از بهترین فیلم های اکشن نت فلیکس فراتر از آن هستند که دارای انفجارهای عظیم، رقص های رقص حیرت انگیز و تعقیب و گریز ماشینی با اکتان بالا هستند، در مورد شیطنت های ابرقهرمانی احمقانه نیز می توان گفت. من بی عذرخواهی این فیلم را دوست دارم. من خیلی وقته دارم به کارگردانی کینکا آشر، <<مردان رمزآلود>> گروهی متشکل از بزرگان کمدی مانند بن استیلر، جین گاروفالو، ویلیام اچ میسی، هنک آزاریا، پل روبنس، کل میچل، وس استودی، و گرگ کینیر را بازی می کند - که هر کدام به عنوان ابرقهرمان های ناتوان در نقش ابرقهرمانان ناتوان ظاهر می شوند. نقشه های یک شرور عجیب و غریب به نام کاسانوا فرانکشتاین (جفری راش). همراه با کمک داک هلر با بازی تام ویتس، مردان اسرارآمیز ماموریتی را برای نجات شهر خود آغاز می کنند در حالی که سلاح هایی مانند Blame Thrower، Shrinker و حتی یک گردباد کنسرو شده را در دست دارند.۴ زبان ساده برای انگلیسی زبانان برای یادگیری

این جواهر غیر متعارف نمونه ای عالی از اتفاقی است که وقتی فیلم های ابرقهرمانی در آلبوکرکی به سمت چپ می چرخند و اکشنی را ارائه می کنند که بیشتر شبیه کارتون لونی تونز است تا فیلم های مختلف باغ استالونه یا شوارتزنگر شما اتفاق می افتد. من فکر می کنم که فیلم های اکشن به اشکال مختلفی تولید می شوند، و گاهی اوقات لازم است در چیزی که به طور جدی احمقانه است، طراحی صحنه عالی، و تعداد زیادی خنده در کنار برخی از نمونه های نابخردانه کمدی که مورد توجه قرار نگرفته اند، افراط کنید.چه مدت باید طول بکشد تا یک زبان یاد بگیرید؟

بهترین فیلم های اکشن در حال حاضر در نتفلیکس

نکات نتفلیکس: چگونه فیلم ها و نمایش ها را بدون از بین بردن خواب خود پخش کنید

نکاتی برای ساخت فیلم های حیات وحش

نکاتی برای ساخت فیلم های حیات وحش

های ,فیلم ,اکشن ,یک ,حال ,رقص ,فیلم های ,های اکشن ,در حال ,بهترین فیلم ,برخی از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قصه های دکترک بهاری امور فرهنگی جهان رسانه عربی برای همه ( آموزش مکالمه عربی ) 2rokh محمد بخشی گروه آسماری بختیاری پرنده های بی نفس عطر زندگی بانو سین :) رادیو جوان موزیک nosrat21